Картинка цитаты

Ной знайшов благодать перед Богом та збудував ковчега за конструкцією…інструкціями, точніше, які Він дав йому. І він втримався на поверхні води.

Можу собі уявити його…щ? відбувалося в ті дні, коли казали: “Цей дідуган там на пагорбі, старий фанатик, будує ковчег, каже, що ‘піде дощ’, а дощу не було ще ніколи”.

Ной сказав: “Дощ піде, все одно”.

І потім, я знаю той день, коли він увійшов туди, я думаю, що…не можу пригадати, якого дня то було, я вважаю, сімнадцятого травня. Ной увійшов до ковчега, і Бог зачинив двері.

І стали насуватися хмари, почали йти дощі, каналізаційні труби почали переповнюватися, джерела безодні прорвалися, усі струмки вивергнули свою воду. Врешті-решт, люди сховалися у будинки, позалізали нагору. А ковчег стояв на тому ж місці там, так само.

За якийсь час, коли вода вже підступила до нього, він став підніматися все вище й вище. Люди стукали у двері та гукали, але це нічого—нічого не дало, Ной не міг відкрити двері. Бог зачинив їх, і тільки один Бог міг відкрити їх.

Отак і в нашому Ковчезі, в Ісусі Христі; Бог відчинив для нас двері на Голгофі, Він зачинить їх, так само певно, як і те, що Він відчинив їх.
І він все плив і плив по воді, може, на висоті в цілу милю над поверхнею землі, коли земля відхилялася від траекторії…від…від своєї звичайної орбіти. І його все крутило й крутило, і колоди, і дерева, вище гір та всього іншого, кидало сорок днів і ночей.

І коли вітри почали вщухати…
Божий гнів страшний. Його любов чиста та Божественна; і Його гнів так само Божественний—так само Божественний, як і Його любов, тому що Він мусить навести суд, бо Він є суддя. Він є законодавець, а закон без кари — це не закон. Тож в законі має бути певна кара. А переступити Божий закон, тоді ти маєш понести заплату.

Вілліам Марріон Брангам, проповідь "На крилах білосніжного голуба"
https://www.branham.com.ua/sermons/65-1128E

Up