Картинка цитаты

Хіба ви не полюбите Його сьогодні всім своїм серцем, щоб ви могли вийти з цього світського стану, в якому ви перебуваєте? Ви, жінки, ви, чоловіки, о-о, заради чого ви сиділи тут увесь цей час? Це виявляє, що глибоко у вас є дещо, є дещо таке, що прагне й жадає. Ви не висиділи б тут ці дві чи три години, у такому-от приміщенні; там дещо є. Невже ви не візьмете сьогодні це до уваги? Нехай моди, й наука, й усе світське щезне зараз з ваших думок, любий брате чи люба сестро. Церкви об’єднуються, сильні народи розколюються, Ізраїль прокидається, Знаки, передречені пророками. Дні поган добігають кінця, страхіття, що наступають, “Поверніться, о розпорошені, до себе самих”. День відкуплення близько, Людські серця тремтять від страху, Наповнися Божим Духом, тримай свого світильника готовим та чистим, Підніми очі, твоє відкуплення близько! Фальшиві пророки брешуть, Божу Правду вони відкидають, Що Ісус Христос є наш Бог,
Отож, то є правда. Вам це відомо, всім нам — день, за якого ми живемо. Але Він сказав: вечірнього часу з’явиться Світло, Дорогу до Слави ти обов’язково знайдеш.
Де б ви не були, я хочу, щоб ви там прийняли Христа як свого особистого Спасителя й наповнилися Його Духом. Слова, що їх було сказано сьогодні вранці — нехай вони западуть вам у серце. І нехай ви там приймете Ісуса. І дивіться за своїм життям, і ви побачите, чим ви житимете опісля. І прийміть тут Фільтр мислячої людини. Коли ви бачите, що ви робите щось таке, що суперечить цьому Слову — негайно ж відійдіть від цього. Розумієте? Тому що існує Фільтр, який не дасть смерті наблизитися до вас — це Боже Слово. Його Слово — то є Життя, і Вони оберігатимуть вас від смерті.

Вілліам Марріон Брангам, проповідь "Божа сила перемінювати"
https://www.branham.com.ua/sermons/65-0911

Up