Картинка цитаты

При початку була п’ятидесятницька Церква. Та п’ятидесятницька Церква вийшла у силі Духа та написала Книгу Дій. У другому раунді це почало вироджуватися, церква стала формальною. У другій еп?сі церкви вона була справді формальною, але оте Насіннячко п’ятидесятниці все йшло та йшло далі, духовне. Потім перейшло у морок середньовіччя, чотирнадцять з чимось століть чорного переслідування. Ота непримітна п’ятидесятницька епоха все жила та жила протягом цього. Не питайте мене, як вона вижила. То була рука Бога — єдине, що могло виконати це.
E-52 Тому що, їх прив’язували до стовпів. І брали чоловіків, та накручували їх на колоду, та брали дерев’яні кілки, та заганяли їм у ноги, та спускали на них звірів, собак, виїдали їх зі спини, витягували з них нутрощі, з іще живих. Брали жінок, відріз?ли їм груди, отакими-от ножицями, їхню праву грудь, і ставили, і тая кров текла, і ті помирали від кровотечі. Видирали немовлят з вагітних матерів та згодовували їх собакам та свиням, а ті дивилися на них. І вважалося, що це Християнство; але Біблія сказала, і Ісус сказав: “І станеться, що вас вбиватимуть, вважаючи, що вони служать цим Богу”. Розумієте?
E-53 І ось, це прокрадалося до наступної епохи. І потім, врешті-решт, це проявилося. Потім, ми помічаємо, як, церква, вони вийшли у реформації. Її відносило та відносило, з того часу, і відходила від Духа, відходила від Духа, все далі й далі аж до цієї останньої епохи, коли вона готова згуртуватися та створити ?браз звірині.
E-54 Але той скромний Дух житиме у серцях людей, допоки прийде Ісус. Так має бути. Тримайте це у своїй пам’яті.
E-55 Ми намалюємо це на картах, піднімемо історію та все інше, та виявимо вам, що це є саме так. Візьміть історію самі та почитайте її. Побачте, що сказала Біблія, потім, що сказано в історії. Побачте, як воно отак ідеально точно сходиться. О-о!
E-56 Нехай ми усі не просто сприймемо це як лекцію, але щоб нам з усією серйозністю, з усією серйозністю сприйняти застереження Святого Духа та молитися, день і ніч. Нехай ніщо не зупинить вас у молитві.
E-57 Ми заглибимося, буде детально виявлено життя тих визначних мужів минулого, як вони жертвували. Ви побачите, як мало ви зробили. Навіть мені часом буває соромно за себе, як ми усе одержуємо так легко, а в них усе було так важко. “Ходили, — сказав Павло у Євреям 11, — у овечих та козячих шкурах, їх катували та завдавали їм болю, збідовані”. Яким буде наше свідоцтво у порівнянні з їхнім? Яким воно буде у порівнянні з отим? А у нас усе йде так гладенько.

Вілліам Марріон Брангам, проповідь "Об'явлення Ісуса Христа"
https://branham.com.ua/sermons/60-1204M

Up